SERVER MUHASEBE

EKİBİMİZ

İBRAHİM YAĞIZ

SMMM - KGK BAĞIMSIZ DENETÇİ

1985 Yılı İstanbul Maliye Okulu Mezunu. 1990 Yılı Anadolu Üniversitesi Afyon İktisadi ve İdari Bilimler Maliye Bölümü Mezunu 2017 Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Mezunu. SMMM ve KGK Bağımsız Denetçi. Steuerberater Türkischeen Rechts Almanya Yetkilisi.

HACI DEMİR

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

GÜLNUR KODAŞ

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

2008 Anadolu Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ MEZUNU, 2018 Anadolu Üniversitesi ADALET MEZUNU, 2012 yılından beri SMMM olarak çalışmaktadır. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansı, SPK Bağımsız Denetim Lisansı Türkiye Mali Müş. Birliği Der. Genel Merkezi Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yrd.

İBRAHİM YAĞIZ

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

1988 istanbul doğumlu.2015 okan üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü muhasebe ve denetim tez, yüksek lisans mezunu.satış arttırıcı faaliyetler ve muhasebeleştirilmesi konulu icz. 2010 yılından bu yana mali müşavirlik sektöründe, kurumsal şirket ve bankacılık sektöründe hizmet vermektedir.2017 yılında smmm unvanını almaya hak kazanmıştır. bu tarihten itibaren bağımsız olarak mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

MURAT ERDEMİR

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

1974 yılında sivasta doğulu. liseyi 1991 yılında beyoğlu ticaret lisesinde okudu. üniversite 1999 yılında anadolu üniversitesi iktisat fakültesine başladı. 2001 yılında smmm oldu. Adalet Bakanlığı ve İTO Bilirkişi olarak görev yapmaktadır. Halen Mali müşavirlik mesleğine devam etmektedir.

SELEN YILDIRIM

Muhasebe Meslek Adayı

1997 istanbul doğumlu. liseyi 2012-2016 yılları arasında antalya ticaret borsası mesleki ve teknik anadolu lisesinde muhasebe ve finansman/ bilgisayarlı muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteyi Trakya üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünde okumuştur.

SELÇUK YILDIZ

Muhasebe Meslek Adayı

2003 mehmet ali büyükhanlı ticaret meslek lisesi 2016 anadolu üniversitesi iktisat fakültesi uluslararası ilişkiler bölümü 2017 - okan üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü muhasebe ve denetim tezli yüksek lisans öğrencisi.